Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

Відгуки покупців

« Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більш 1000у.е. у рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага. Із самого початку, коли я лише вирішив укласти договір з Автоклубом, я трохи вагався, ну як же – компанія на той період була ще молода. Лише три роки існувала на ринку України, чи не підведуть? Але сьогодні наша спільна співпраця перевірена часом, тому і я Вам раджу використовувати всі переваги програми, яку пропонує Автоклуб »
Арнаут А.О.


« На жаль, мій вік такий, що жоден банк не дасть мені кредит без поручителів та застави, та і відсотки «кусаються», а за мене поручиться нікому, і заставного майна я не маю, тому, коли я дізналася про можливості, які надає Автоклуб, вирішила стати його учасником. Купівля в групах, дуже проста і відкрита. До того ж процентні ставки значно нижчі, ніж в банках. Хотілося б ще відзначити таку перевагу, як можливість змінити свій вибір автомобіля. Спочатку я хотіла придбати собі «Сімку», а тепер я задумалася над тим, щоб зупинити свій вибір на якій-небудь іншій моделі! Ще конкретно не вирішила на якій. Завдяки Автоклубу я можу це зробити »
Біляєва А.И.


«Я Терещенко В.Г. і члени моєї родини, висловлюємо Вам величезну подяку в отриманні автомобіля, оскільки фірми і банки, в які ми зверталися, з приводу кредиту на автомобіль, нам відмовляли. А ваша компанія «Автоклуб» допомогла у здійсненні нашої мрії. Величезне Вам спасибі від мене, дружини і моїх трьох синів Іллі, Єгора і Микити. »

«Ми давно мріяли мати автомобіль для родини, але у нас не було такої можливості. Зверталися в кілька банків, але дізнавшись про вимоги до позичальників, хотіли попрощатися зі своєю мрією. Від знайомих дізналися, що існує компанія «Автоклуб», у якої багато переваг у порівнянні з іншими організаціями. Низький відсоток, мінімум документів.
Після підписання договору протягом двох місяців отримали автомобіль. Так що ми тепер вже на колесах свого авто, дуже щасливі і задоволені. Велике спасибі Автоклубу за здійснення мрії »
Черненко А.В.


«Фермер без машини, самі розумієте, як людина без ніг. Постійно потрібно мотатися, то туди- то сюди. Господарство вимагає багато витрат часу та коштів. Так що коштів на купівлю авто за повну вартість не залишається.
Серйозне придбання, як автомобіль, стало доступно без втрат з Автоклубом. Хочу подякувати компанії за те, що надала нам таку можливість. А чому «Вазівська Нива»? Та просто хотілося таку машину, яка буде для роботи і для сім”ї. Універсал- це те, що потрібно!»
Данільчук Т.А.
 


Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by