Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

ЗАЗ FORZA
Вітчизняний новачок ЗАЗ Forza, серійне виробництво якого стартувало, виявився яскравим не лише по назві - стильний свіжий дизайн від італійського ательє Torino Design відчувається в кожній деталі. Колірна гамма автомобіля, інтер'єр і екстер'єр порадує навіть найзавзятіших споживачів, адже благородні риси Forza помітні з першого погляду. При детальнішому вивченні до переваг ЗАЗ Forza необхідно віднести: потужний двигун (109 л.с.) австрійської розробки ACTECO, що відповідає стандарту Євро-4, досить широкий набір опцій як для автомобіля бюджетного сегменту, конкурентна ціна.
Щомісячний внесок: 991.44 грн.


LANOS
Lanos - один з найпопулярніших вітчизняних автомобілів. Lanos - це майже ідеальна аеродинамічна форма кузова з великим нахилом лобового скла, прекрасна збалансованість об’ємів і ретельно опрацьованих стильових рішень, разом із тим - продумана система безпеки. Просторий салон і місткий багажник, широкі зручні сидіння, практична обивка салону, автомагнітола, дитячі замки, зручно розташовані кишені, утримувачі стаканів; все сприяє комфортному водінню і необхідному відпочинку в дорозі. Відкидні спинки задніх сидінь дозволяють використовувати для перевезення вантажу і частину салону, забезпечують максимальний комфорт як для короткочасних поїздок, так і для тривалих подорожей.
Щомісячний внесок: 860.16 грн.


SЕNS
Це один з найпопулярніших вітчизняних автомобілів. Sens – це майже ідеальна аеродинамічна форма кузова з великим нахилом лобового скла, збалансованість об’ємів та ретельно виважені стильові рішення і система безпеки. Просторий салон і місткий багажник, широкі зручні сидіння, практична обивка салону, «дитячі замки», зручно розташовані кармани, тримач для стаканів – все для комфортного керування та необхідного відпочинку у дорозі.
Щомісячний внесок: 756.48 грн.


ВАЗ-ЗАЗ-210994
Переднеприводная компоновка, по сравнению с заднеприводной, позволяет полнее использовать длину автомобиля и уменьшить его массу, сделать удобнее салон и посадку водителя и пассажиров. Увеличивается полезный объем автомобиля без увеличения его габаритов. Клиновидная форма кузова позволяет улучшить его аэродинамические характеристики, что вместе с новым более экономичным двигателем, новыми шинами с уменьшенным сопротивлением качанию позволили получить низкий расход топлива.
Щомісячний внесок: 770.40 грн.


ВАЗ-ЗАЗ-210934
Передньопривідна компоновка, у порівнянні із задньоприводною, дозволяє доцільніше використовувати довжину автомобіля та зменшити його масу, зробити салон та посадку водія і пасажирів. Збільшується корисний об'єм автомобіля без збільшення його габаритів. Клиноподібна форма кузова дозволяє покращити його аеродинамічні характеристики, що разом з новим більш економічним двигуном, новими шинами зі зменшеним опором хитанню дозволили отримати низькі витрати палива.
Щомісячний внесок: 734.40 грн.
Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by