Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

SKODA Fabia (NEW)
Одна з найуспішніших моделей Skoda Fabia оновилася, в результаті чого змінилася передня частина автомобіля. Вертикальні лінії стали горизонтальними, з’явилися нові кольори, колісні диски. Зміни торкнулися і інтер"єру автомобіля. У гамму вже відомих двигунів Fabia FL планують додати абсолютно новий бензиновий чотирициліндровий турбований двигун 1.2 TSI потужністю 77 кВт. Даний двигун буде поставлятися в поєднанні з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. У порівнянні з попередніми двигунами MPI новий двигун 1.2 TSI відрізняється не тільки своєю економічністю, а й великим крутним моментом вже на малих обертах, що забезпечує краще прискорення і, безумовно, задоволення від водіння.
Щомісячний внесок: 1247.81 грн.


SKODA Octavia А5
Завжди актуальний дизайн, передові технології, просторий салон і містке багажне відділення, чудові характеристики керованості і відмінне співвідношення ціна / якість. Переваги, що привертають більше двох мільйонів клієнтів у всьому світі, роблять Octavia однією з найуспішніших моделей в лінійці Skoda. Елегантний дизайн нового автомобіля продовжує традиції автомобілів Skoda серії Octavia, ставши при цьому більш динамічним і більш привабливим. Після оновлення передньої і задньої частин модель стала виглядати більш витончено, і її контури стали більш витонченими.
Щомісячний внесок: 2073.84 грн.
Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by