Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

RENAULT Duster
Широкі колісні арки і високий кузов визначають його зовнішній вигляд: Duster - справжній позашляховик. У його обрисах відчувається прагнення до заміських пригод, і при цьому, завдяки елегантним лініях, хромованою решітці радіатора і фарам з подвійною оптикою, він прекрасно вписується в міський пейзаж. Солідна зовнішність поєднується з високим рівнем безпеки, посиленим системою АВS, системою допомоги при екстреному гальмуванні, фронтальними подушками безпеки водія і пасажира, а так само бічними подушками для захисту корпусу та голови. Помірні витрати на утримання, забезпечує економний і надійними двигунами, поряд з видатними повнопривідними якостями і винятковим комфортом роблять Duster одним з найбільш привабливих автомобілів у своєму класі.
Щомісячний внесок: 1632.00 грн.


RENAULT Logan
Новий Renault Logan представлений в другій фазі, наділений більш виразними лініями. Решітка радіатора стала стилістично менш складною, ніж у першій фазі, але набагато витонченіше. Нижній виріз в передньому бампері призначений для охолодження радіатора став ширше. Таким візуальним прийомом вдалося надати передній частині автомобіля схожість із спортивними автомобілями. Зовнішні дзеркала в другій фазі стали ширше. Тепер вони такі ж, як у Logan MCV. Огляд став кращий, відповідно безпека і легкість при перебудуваннях і рух заднім ходом. Кришка багажника придбала дещо іншу форму.
Щомісячний внесок: 1084.80 грн.


RENAULT Symbol
Сучасний дизайн, елегантний і витриманий, оптимальний комфорт і 100% задоволення від водіння ... Symbol втілює в собі надійність, динамізм і красу. Фахівці Renault створили для Вас цей практичний автомобіль простим в обслуговуванні і легким в управлінні. Автомобіль укомплектований 14-ти і 15-ти дюймовими колісними дисками, його пропорції збалансовані: довжина 4,26 метра, висота 1,439 метра. Дизайн фар, вбудовані протитуманні фари і дзеркала заднього виду, пофарбовані в тон кузова підкреслюють характерний вигляд передньої частини автомобіля.
Щомісячний внесок: 1340.70 грн.
Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by