Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

DAEWOO Matiz
Маленькі габарити повинні послужити хорошу службу при експлуатації Деу Матіз в мегаполісі - і в пробках лавірувати легше, і місце для паркування знайти не так складно. У салоні тісно, але затишно. Дуже симпатична передня панель, оригінальна комбінація приладів. Місця для водія цілком вистачає, та й ззаду удвох можна розміститися досить зручно. На Daewoo Matiz встановлюється 3-х циліндровий моторчик об’ємом 0.8 літра і потужністю 55 кінських сил. Виявляється цього цілком достатньо, щоб не відчувати себе збитковим в міському потоці.
Щомісячний внесок: 617.88 грн.


DAEWOO Nexia
Якість збірки кузова посереднє, але перевершує вітчизняні автомобілі. У салоні – торпедо з пластику і достатньо зручні сидіння. Водій не має проблем з нестачею місця, заднім пасажирам теж нема на що скаржитися. Двигуни, що встановлювалися на Деу Нексія, успішно пройшли випробування часом і тому досить надійні, а їх потужності цілком вистачає для нормального руху. Володіючи непоганою плавністю ходу, Daewoo Nexia дозволяє досить комфортно пересуватися по нашим дорогам.
Щомісячний внесок: 882.00 грн.
Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by