Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

CHEVROLET Aveo
Привабливий італійський дизайн і чудова ціна. Завдяки тому, що у Chevrolet Aveo незвичайна, як у мінівена, висота кузова й одна з найдовших колісних баз у своєму класі, салон зі світлим і дружним інтер'єром дуже місткий. На всіх сидіннях Aveo є трьохточкові ремені безпеки.
Щомісячний внесок: 1103.04 грн.


CHEVROLET Niva
Даний позашляховик є спільним творінням і поєднує в собі кращі властивості попередніх моделей ВАЗ і нові якості, привнесені маркою Chevrolet (Chevrolet Niva). П'ятидверний кузов, більш наближений до сучасних нормам ергономіки, вигідно відрізняє цю модель від її попередника ВАЗ-2121 Нива. Автомобіль оснащений двигуном 1,7 л, з електронним упорскуванням палива. Випускна система автомобіля відповідає вимогам норм токсичності Євро-2 і Євро-3. Шумоізоляція кузова зменшує рівень шуму в салоні, а нові сидіння роблять їзду більш комфортною. Нове рульове колесо теж додає позитивних емоцій, особливо для водіїв пересів на Chevy Ниву з попередніх моделей. Додаткові ущільнювачі дверей - надійний захист порогів від бруду. Зазначимо, що Chevrolet Niva, як і її побратими, володіє підвищеною прохідністю, що особливо відрадно, враховуючи якість наших доріг.
Щомісячний внесок: 1587.84 грн.
Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by