Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

CHERY Amulet
Chery Amulet — автомобіль гольф-класу, оптимальний варіант для цілеспрямованих молодих людей, які цінують якість, комфорт та вартість автомобіля, у яких практичність стоїть на першому плані. Силует Chery Amulet стрімкий та приземкуватий. Кузов є естетично привабливим. Суттєво, що це не зовсім седан, це замаскований хетчбек, бо він має кришку багажника типу ліфт-бек, яка відкривається разом зі склом. Автомобіль є повноцінно модернізованим ліцензійним SEAT Toledo першого покоління (у Європі з 1991 року) з повністю новою передньою частиною.
Щомісячний внесок: 901.44 грн.


CHERY Jaggi Komfort
Наступне покоління моделі, основою якої при створенні стала концепція «модного міні-кара», завдяки своїм технічним характеристикам, особливостям конструкції кузова та налаштувань шасі, пропонує рівень комфорту, простору в салоні і керованості, які характерні седанам «старших» класів. Оснащена механічними і електронними інтерактивними системами безпеки і набором «розумного» електронного устаткування, цей високотехнологічний седан об"єднує комфорт, доступну ціну і економічність.
Щомісячний внесок: 853.44 грн.


CHERY QQ
Маленька Chery QQ — це нова чотирьохдверна міська малолітражка, яка легко та швидко маневрує у галасливому потоці мегаполісу. Його кольорова гама — виключно яскраві кольори (жовтий, червоний, салатовий, сріблястий), що позиціонує його як молодіжний або жіночий автомобіль. Екстер’єр Chery QQ нагадує Daewoo Matiz. Незважаючи на зовнішню компактність, за розмірами (ззовні та зсередини) він більший за своїх однокласників.
Щомісячний внесок: 654.72 грн.


CHERY Tiggo
Tiggo має виразний стиль та високий комфорт, завжди і всюди викликає увагу. Tiggo – це пристрасть та сила! Створений за участю Lotus Engineering та Mitsubishi Automotive Engineering, Tiggo має риси, на які не можна не зважати: високий кліренс, добра ергономіка, просторий салон, могутній двигун та висока комплектація.
Щомісячний внесок: 1517.76 грн.
Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by