Кількість
             клієнтів
     компанії
075789
Телефон у Києві:
(044) 520-50-19

       НОВИНИ АВТОСВІТУ


       ЯК ПРИДБАТИ

Три кроки до Вашої заповітної мрії:

  1. Вибір автомобіля.
  2. Укладення угоди.
  3. Отримання автомобіля.


       ВІДГУКИ ПОКУПЦIВ

Я є учасником Автоклубу ось вже впродовж 7 років. Користуючись перевагами, які надає компанія, сьогодні я придбав вже 3-й автомобіль. Чому саме Автоклуб? Порівнюючи пропозиції з різних установ і банків, які пропонують кредитування, я зрозумів, що ставши учасником Автоклубу, я зможу заощадити більше 1000 у.о. в рік, погодьтеся, це дуже значна сума і перевага.
Арнаут А. А.

Автоклуб - доступно, надійно, вигідно!

Дозвольте запропонувати Вам реальну можливість отримати автомобіль за допомогою Програми від «Автоклуб», яка перевірена часом.

Ця програма користується популярністю понад 30 років в Латинській Америці та швидко охопила інші країни американського континенту та Європи.

Вже майже 14 років Автоклуб пропонує усім мешканцям України скористатися різновидом такої програми та придбати на дуже вигідних умовах так давно омріяний автомобіль. Вам немає необхідності вкладати відразу велику суму, ви виплачуєте його вартість невеликими щомісячними платежами протягом певного періоду часу, без шкоди сімейному бюджету.

Для того, щоб стати учасником Автоклубу треба укласти угоду і внести вступний внесок в розмірі 3% від вартості автомобіля. Нашими клієнтами можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

Навіщо платити все відразу?
                                                3% від вартості автомобіля, а решту протягом 8 років.


Автомобіль від 658,56 грн. в місяць!

Мінімальний щомісячний внесок доступний практично кожному.

Ви можете придбати автомобілі різних марок (ВАЗ, ЗАЗ, Daewoo, Chery, Geely, Chevrolet, Skoda, Renault).

Ми співпрацюємо на партнерських умовах з "Укравто", АФ "Либідь-Авто", "АІС-Столиця", "Авто А", "Сіей-Автомотів", Прага-Авто, УЗ-ДЕО, ЗАТ "Вестком" та іншими, завдяки чому наші учасники отримують автомобілі за цінами виробників.

За детальнішою інформацією звертайтеся в регіональні представництва компанії.


Copyright © 2011 Компанія “АВТОКЛУБ” Всі права захищені.    Design and programming by